İşyerim Sigortası

1İşyerim Sigortası

Tek Poliçeyle Tam Güvence...

AXA SİGORTA' dan işyerlerini geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alan bir sigorta paketi: İşyerim Paket Sigortası. Tek poliçeyle her şey teminat altında...

 • Yangın
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Duman
 • Yer kayması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Kar ağırlığı
 • Cam kırılması
 • Enkaz kaldırma giderleri
 • Alternatif işyeri giderleri
 • Yangın-infilak mali sorumluluk
 • Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
 • Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti (kiracı ve mal sahibinin kira kaybı)
 • İş durması
 • Sel ve su baskını
 • Kara, hava, deniz taşıtları çarpması.

İşyerim Paket Sigortası'nın kapsamı, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek genişletildi; Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatları bu poliçede... Ayrıca hırsızlık, sel, su baskını veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz. İşyerim Paket Sigortası'na özel, genişletilmiş bu teminatlarla, tek bir poliçeyle tam güvence sağlayabilirsiniz.

YANGIN ÇIKTI...

Korkmayın! Yangın, yıldırım ya da infilak sonucu ortaya çıkabilecek tüm zararlar, İşyerim Paket Sigortası kapsamında...

SU DEPOSU TAŞTI...

Telaşlanmayın! İşyerim Paket Sigortası, su borusu patlaması, tıkanması, taşması halinde ortaya çıkabilecek tüm hasarları karşılar.

FIRTINA KOPTU...

Meraklanmayın! Yağmur, kar, dolu ve her türlü fırtına sonucunda işyerinize gelebilecek zararlar İşyerim Paket Sigortası teminatı altında.

UÇAK, PİSTİ ŞAŞIRDI...

Endişelenmeyin! Her türlü hava taşıt aracının çarpması ya da bu taşıtlardan parça düşmesi sonucu ortaya çıkabilecek zararları İşyerim Paket Sigortası karşılar.

İŞYERİNİZE KAMYON GİRDİ...

Tasalanmayın! Karayollarında hareket eden taşıtların sigortalı kıymete çarpması sonucunda oluşabilecek zararlar, AXA SİGORTA, İşyerim Paket Sigortası güvencesinde...

TOPRAK ÇÖKTÜ...

Sakin olun! Sigortalı bina, heyelan sonucu ortaya çıkan toprak çökmesi ve kaymasında oluşan zararlara karşı İşyerim Paket Sigortası teminatı altında.

OLMAZ DEMEYİN...

İşyerim Paket Sigortası; grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terörist eylemler sırasında meydana gelen olayların ve bu olaylara karşı yetkili makamların aldığı önlemlerin sigortalı kıymetlere vereceği zararları da teminat altına alır.

HER AN KIRILABİLİR...

İşyerinizdeki pencere, vitrin, kapı, tezgâh, raf camları ve aynaların kırılması sonucunda ortaya çıkabilecek zararlar sigorta bedeline kadar İşyerim Paket Sigortası kapsamında.

ENKAZ KALDIRMA...

İşyerim Paket Sigortası kapsamındaki risklerin gerçekleşmesi sonucu, enkaz kaldırma masrafları, toplam sigorta bedelinin %5'ini geçmemek koşuluyla karşılanır.

KOMŞULAR DA SİGORTA KAPSAMINDA...

Doğal afetler hariç, meydana gelebilecek tüm risklerde, kiracıysanız mal sahibinizin, mal sahibiyseniz kiracınızın veya komşularınızın göreceği zararlar teminat altındadır. İşyerinizin hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelmesi sonucu oluşabilecek alternatif giderler, kiracı veya mal sahibiyseniz kira bedeli, AXA SİGORTA tarafından karşılanır.

İŞ DURDU MU?

İşyerim Paket Sigorta'nız varsa "işiniz" durmaz... İşyerim Paket Sigortası, yalnız işyerindeki hasarları değil, bu hasarlar sonucu oluşan dolaylı zararları da üstlenir. Toplam sigorta bedelinin %10'unu aşmamak şartıyla, iş durması sonucu uğrayacağınız zararları karşılar.

YAĞMUR DURMUYOR...

Günlerce durmadan yağmur yağdı ve işyerinizi su bastı. İşyerim Paket Sigortası, sel ve su baskını sonucunda, işyerinizde oluşabilecek zararları anında karşılar.

İŞYERİM PAKET SİGORTASI'NA ÖZEL TEMİNATLAR

Hırsızlık veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları ve Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suiistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk'u da sigorta kapsamına dahil edebilir, oluşacak zararları tek poliçede güvence altına alabilirsiniz.

HER TARAF SALLANIYOR...

Deprem ve yanardağ püskürmesinin doğrudan ya da dolaylı yollardan neden olacağı bütün zararları İşyerim Paket Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

HIRSIZ GİRDİ...

Hırsızın işyerinize girerek çaldığı mal, malzeme ve ekipmanlarla bu sırada verdiği zararlar İşyerim Paket Sigortası teminatı altına alınabilir.

TAŞINAN PARAYA DİKKAT!

Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gasp edildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?

Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. İşyerim Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.

PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?

İşyerinizde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü İşyerim Paket Sigortası'nda İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.

MESELA BİR ARKADAŞINIZ İŞYERİNİZDE KAZA GEÇİRDİ!

Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.

HEMEN YARARLANIN...

Size en yakın AXA SİGORTA Acentesi'ne, AXA SİGORTA Genel Müdürlüğü ya da herhangi bir Bölge Müdürlüğümüze uğrayın. AXA SİGORTA' nın işyeriniz için hazırladığı bu özel ve çok ekonomik poliçeden yararlanın.

İşyerim Paket Sigortası'nın avantajlarından siz de yararlanabilmek için, size en yakın AXA SİGORTA Acentesi'ne gelin ve bu özel güvenceye sahip olun.

İşiniz yolunda, kazanıyorsunuz, büyüme planları yapıyor, geleceğe doğru güven içinde yürümek istiyorsunuz. Ya aksilikler, şanssızlıklar... Hiçbir şey işinize engel olmasın. Çünkü, AXA SİGORTA işyerinizi, yangından dahili su baskınına, terörden işyeri durmasına kadar 'İşyerim Paket Sigortası'nın geniş teminatlarıyla güvence altına alıyor. Siz de, AXA SİGORTA' nın, 'İşyerim Paket Sigortası' ile değer verdiklerinizi koruyun.

2Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası

İçiniz rahat, işiniz rahat ...

Akaryakıt istasyonu sahiplerine müjde! AXA SİGORTA' ta tam da sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir poliçe var: Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası. Bu kapsamlı poliçeyle, akaryakıt istasyonunuzla ilgili tüm risklere karşı içiniz hep rahat! Bu yeni poliçede, çevre kirliliğinden makine kırılmasına kadar birçok özel teminat ile akaryakıt istasyonunuz baştan aşağı güvence altına alınıyor. Tabii ki yangın ve ek teminatlar da poliçeye dahil;

 • Yangın
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Duman
 • Yer kayması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Kar ağırlığı
 • Cam kırılması
 • Enkaz kaldırma giderleri
 • Yangın-infilak mali sorumluluk
 • Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
 • Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti (kiracı ve mal sahibinin kira kaybı)
 • İş durması
 • Sel ve su baskını
 • Kara, hava, deniz taşıtları çarpması

Ayrıca hırsızlık, deprem, ferdi kaza gibi diğer teminatları da poliçenize dahil edebilirsiniz.

Akaryakıt istasyonunuz varsa, Akaryakıt İstasyonu Paket Sigorta'nız da olmalı. Çünkü bu kapsamlı poliçe ile AXA SİGORTA, ihtiyacınız olan tüm teminatları size tek poliçeyle sunuyor.

İşte size kolaylık sağlayan teminatlar:

ÇEVREMİZİ KORUYALIM!

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası ile siz de çevreci olabilirsiniz! İstasyonunuzda oluşan herhangi bir kaza çevre kirliliğine yol açarsa endişelenmeyin. Çevre Kirliliği Teminatı ile temizleme ve zarar masrafları bizden.

TANKLARDAN YAKIT MI SIZIYOR?

Merak etmeyin. AXA SİGORTA sizin için bunu da düşündü ve Yer Altı Tankı Sızıntı Mal Kaybı Teminatı'nı hazırladı. Böylece tanktan sızan akaryakıt kaybınız karşılanıyor.

MAKİNELERE HER AN BİR ŞEY OLABİLİR!

Önleminizi alın. Böylece istasyonunuzdaki makine ve pompaların zarar görmesi durumunda içiniz rahat olsun. Nasıl mı? Makine Kırılması Teminatı sayesinde.

ELEKTRONİK EŞYALAR HASSAS OLUR.

Bu konuda hassas olmak lazım. İstasyonunuzda bulunan elektronik eşyalara bir zarar gelirse ne yapacaksınız? Elektronik Eşya Teminatı'nız olduğu için keyfinize bakacaksınız.

YAKIT KONULURKEN BİR HATA OLURSA!

İstasyonunuzda çalışan pompacılardan biri yakıt ikmali sırasında bir hata yapabilir. Böyle bir durumda 3. şahıs araçlarına zarar gelirse, Pompacı Sorumluluk Teminatı hasarı karşılıyor.

YA POMPACI GASPEDİLİRSE?

Paniğe gerek yok. Çünkü Pompacı Üzeri Taşınan Para Hırsızlık Teminatı sayesinde 3. şahısların verdiği bu zarar poliçenize dahil oluyor.

AKARYAKIT TAŞINIRKEN...

Diyelim ki taşıma sırasında akaryakıtı taşıyan araca bir zarar geldi ve dolayısıyla içindeki akaryakıta da. Tankerle Taşınan Akaryakıt Teminatı ile bu zararınızı da karşılıyoruz.

TEHLİKELİ MADDE!

Akaryakıt istasyonunuz varsa, ihtiyacınız olan zorunlu bir teminat var; Tehlikeli Madde ZMS. Merak etmeyin. AXA SİGORTA Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası bunu da kapsıyor.

TAŞINAN PARAYA DİKKAT!

Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gaspedildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?

Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.

PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?

Yanınızda çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası'nda İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.

MESELA BİR ARKADAŞINIZ İŞYERİNİZDE KAZA GEÇİRDİ!

Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.

HEMEN YARARLANIN...

Size en yakın AXA SİGORTA Acentesi'ne, AXA SİGORTA Genel Müdürlüğü ya da herhangi bir Bölge Müdürlüğümüze uğrayın. AXA SİGORTA' nın akaryakıt istasyonları için hazırladığı bu özel poliçeden yararlanın.

Bütün işleriniz her zaman yolunda gidiyor mu? Bunun zor olduğunu biliyoruz. Ama işinizle ilgili riskleri en aza indirmek için elimizden geleni yapıyoruz. AXA SİGORTA Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası, işinizi, çevre kirliliğinden makine kırılmasına, tehlikeli maddeden taşınan paraya kadar geniş teminatlarıyla güvence altına alıyor. Siz de, AXA SİGORTA' nın Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası ile değer verdiklerinizi koruyun.

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası'nın avantajlarından siz de yararlanabilmek için, size en yakın AXA SİGORTA Acentesi'ne gelin, siz de bu özel güvenceye sahip olun.

3Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası

Sizin de, konuklarınızın da içi rahat edecek...

AXA SİGORTA' tan yepyeni bir sigorta: Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası... Artık otel ve tatil köyleri tam anlamıyla güvence altında! Turizm zor iş: Yalnızca misafirleri iyi ağırlamak yetmiyor, bir de binbir sorunla uğraşmak gerekiyor... Artık müşterilerin eşyalarının güvenliğinden tutun da gıda zehirlenmesine kadar yaşanabilecek bütün bu sorunlar güvence altında. Tabii ki yangın ve ek teminatlar da poliçeye dahil.

 • Yangın
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Duman
 • Yer kayması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Kar ağırlığı
 • Cam kırılması
 • Enkaz kaldırma giderleri
 • Alternatif işyeri masrafları
 • Alternatif konaklama masrafları
 • Yangın-infilak mali sorumluluk
 • Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
 • Kira kaybı ve kullanım mahrumiyeti (kiracı ve mal sahibinin kira kaybı)
 • İş durması
 • Sel ve su baskını
 • Kara, hava, deniz taşıtları çarpması

Ayrıca hırsızlık veya deprem gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle otelinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası'nı farklı kılan ise bütün ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan özel ek teminatları: Taşınan Para, İşveren Mali Sorumluluk, Emniyeti Suiistimal, 3. Şahıs Mali Sorumluluk ve en kapsamlısı "Otel Sorumluluk".

OTELİNİZDEN BAŞTAN AŞAĞI SORUMLUYUZ.

Baştan aşağı derken abartmıyoruz. AXA SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası'nın "otel sorumluluk" teminatı birçok güvenceyi barındırıyor. Otelinizde doğrudan vermiş olduğunuz hizmet ve faaliyetler nedeni ile müşterilere ve 3. şahıslara gelebilecek maddi ve bedeni zararlar bu teminatla poliçe kapsamında. Peki, bunlar neler olabilir?

GIDA BOZULMASINDAN KORKMAYIN!

Otelinizdeki buzdolaplarından veya derin donduruculardan biri arızalandı! Endişelenmeyin. Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası bozulan gıdaları, Gıda Bozulması Teminatı ile güvence altına aldı.

YA MÜŞTERİ EŞYALARINA BİR ŞEY OLURSA?

Bir şey olmaz. Çünkü "Müşteri Eşyaları Teminatı" var. Yani otelin bagaj odalarında, odalarda, vestiyerde, çamaşırhanede ve kuru temizlemede bulunan müşterilere ait eşyaların çalınması, zarar görmesi teminat kapsamında.

PEKİ, MÜŞTERİNİN NAKİT PARASI?

Otel odalarındaki kasalarda veya otel müşteri kasalarındaki nakit ve kıymetli eşyaların çalınması durumunda AXA SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigorta'nıza güvenebilirsiniz. Çünkü Müşteri Nakit Teminatı bu sorunu çözüyor.

İNŞAAT BU. NE OLACAĞI BELLİ OLMAZ.

Hiç strese girmeye değmez. Çünkü otelinizdeki tamirat, tadilat ve renovasyon çalışmaları sırasında 3. şahıslara gelebilecek zararlar da teminat kapsamında. Nasıl mı? Renovasyon ve Arızi İnşaat İşleri Teminatı ile.

GIDA ZEHİRLENMESİ...

Gıda Yönetmeliği'ne uyuyorsunuz ama yine de yemeklerden zehirlenen mi oldu? Otel ve Tatil Köyü Paket Sigorta'nız varsa dert etmeyin. AXA SİGORTA bunu da düşündü ve Gıda Zehirlenmesi Teminatı'nı hazırladı.

KAZA GELİYORUM DEMEZ.

Kara/Deniz Taşıt Kazaları Teminatı işte bunun için var. Otelinizdeki kara ve deniz taşıtlarında müşterilerinize zarar gelirse, size yöneltilebilecek hukuki sorumluluklar teminata dahil. AXA SİGORTA Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası yaptırmanız yeterli.

SPORDA, HAVUZDA, SAUNADA, SAHİLDE...

Otelinizdeki spor ve sağlık etkinlikleri sırasında müşterilere zarar gelirse, size yöneltilebilecek hukuki sorumlulukları da teminat altına alabilirsiniz. Spor Etkinlikleri ve Sağlık Kulübü Teminatı'ndan faydalanmanız yeterli.

HER ŞEYİN BAŞI SAĞLIK.

Bu yüzden Hatalı Tıbbi Müdahale Teminatı'nı hazırladık. Böylece otel veya tatil köyünün sağlık personelinin yanlış ya da eksik tıbbi müdahalesi sonucu oluşabilecek zararları teminat altına alabilirsiniz.

OTELİNİZDE ASANSÖR VAR MI?

Eğer varsa, Asansör Kazaları Teminatı tam size göre. Bununla asansörlerde oluşan kazalar nedeniyle zarar görenleri de teminat kapsamına alabilirsiniz.

ÇOCUKLARI DA DÜŞÜNMEK LAZIM

Tatile çocuklarıyla gelen çok. Onların sorumluluğunu da sizinle paylaşıyoruz ve size Çocuk Bakım Hizmeti Teminatı ile çocuk bakımı sırasında oluşabilecek zararları teminat altına alma fırsatı sunuyoruz.

CATERİNG HİZMETİNİZ VAR MI?

Eğer varsa bu fırsattan yararlanın ve Catering Hizmetleri Teminatı'na bir göz atın. Bununla catering hizmetlerinizden kaynaklanabilecek ve 3. şahıslara gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz.

ARAÇLARI PARK EDERKEN...

Araçlar, personeliniz tarafından otoparka yerleştirilirken zarar görebilir. Bu durumda başınızın ağrımasını istemiyorsanız, Otel Otopark ve Valet Parking Teminatı ile bu sorunu halledebilirsiniz.

SU ARITMADA SORUN MU VAR?

Endişelenmeyin! Su Arıtma Hasarları Teminatı yardımınıza koşuyor. Otelinize veya tatil köyünüze ait su arıtma sistemi nedeni ile otel müşterilerine ve 3. şahıslara gelebilecek zararları da teminata dahil edebilirsiniz.

TAŞINAN PARAYA DİKKAT!

Diyelim ki paranız otelden bankaya taşınırken gaspedildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?

Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.

PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?

Otelinizde veya tatil köyünüzde çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası'nda İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.

MESELA BİR ARKADAŞINIZ OTELİNİZDE KAZA GEÇİRDİ!

Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.

ÇOK HASAR VAR! OTEL KONAKLAMAYA UYGUN DEĞİL!

Diyelim ki otelinizde oluşan hasarlar konaklamayı engelliyor. Misafirlerinizin başka bir yere naklini ve orada konaklamalarını sağlamanız gerekiyor. Hiç merak etmeyin! Alternatif Konaklama Masrafları Teminatı'yla artık bu sorun da çözüldü.

KİRACI İŞLETMELERİ UNUTMADIK.

Otelinizde başkaları tarafından işletilen mekânları da düşündük ve Kiracı İşletmeler Sorumluluk Teminatı'nı hazırladık. Böylece bu yerlerde verilen hizmetler nedeniyle otel müşterilerinin ve 3. şahısların görebileceği zararları da teminat altına alabilirsiniz.

HEMEN YARARLANIN...

İşiniz yolunda, kazanıyorsunuz, büyüme planları yapıyor, geleceğe doğru güven içinde yürümek istiyorsunuz. Ya aksilikler, şanssızlıklar... Hiçbir şey işinize engel olmasın. Hiçbir şey konuklarınızın mutluluğunu bozmasın. AXA SİGORTA otelinizi, tatil köyünüzü, yangından su baskınına, garajınızda oluşabilecek sorunlardan, catering hizmetlerine kadar 'Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası'nın geniş teminatlarıyla güvence altına alıyor. Siz de, AXA SİGORTA' nın, 'Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası' ile değer verdiklerinizi koruyun.

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası'nın avantajlarından siz de yararlanabilmek için, size en yakın AXA SİGORTA Acentesi'ne gelin, siz de bu özel güvenceye sahip olun.

4Eczanem Sigortası

Hastalar sizin, eczaneniz bizim güvencemizde!

Eczanenizdeki tüm cihaz ve demirbaşlar, ilaç ve diğer ürünler, ilgili kurumdan tahsil için biriktirilen kupürler,

 • Hırsızlık,
 • Yangın,
 • Boruların patlaması, tıkanması sonucunda ortaya çıkabilecek su hasarları,
 • Sel ve su baskını,
 • Duman,
 • Fırtına,
 • Kara ve hava taşıtları çarpması,
 • Yer kayması,
 • Kar ağırlığı
 • Grev, lokavt, kargaşalık ve halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör,
 • Cam kırılması,

risklerine karşı, Eczanem Poliçesi korumasında.

Üstelik,

 • İş yeriniz hasar nedeniyle bir süre için kullanılamaz hale gelirse geçici bir işyeri için yapacağınız masraflar,
 • Peşin ödenmiş kira kayıplarınız,
 • Enkazın temizlenmesi masrafları,
 • Yangın nedeniyle faaliyetinizdeki durmanın vereceği maddi kayıplar,
 • Soğutucu cihazlarda bulunan ilaç ve kimyasalların arızadan kaynaklanan ısı kaybı sonucunda görecekleri zararlar,
 • Para taşımaları,
 • Yazar kasa dahil olmak üzere tüm elektronik cihazların arıza nedeniyle oluşabilecek onarım masrafları,
 • Eczanenizde çalışanların emniyeti suistimalleri ile birlikte...

Sorumluluklarınızı Unutmadık

 • 3. şahıslara karşı
 • Komşu veya kiracı iseniz bina sahibine karşı
 • İşveren olarak çalışanlarınıza karşı
 • Mesleki hata ve ihmallerinizin zarar verdiği müşterilerinize karşı

hukuki sorumluluklarınızın ödenmesini gerekli kıldığı tazminatlar da teminat altında.

Kendinize Dikkat Edin

Eczanem Poliçesini aldığınızda siz ve çalışanlarınız kaza sonucunda ölüm ve kalıcı sakatlık risklerine karşı 24 saat Ferdi Kaza sigortası koruması altındasınız.